INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Nuk e kishim dëgjuar më parë kështu! Ja si tingëllon zëri i papërpunuar i Feros [VIDEO]

WOW! Nuk e kishim dëgjuar më parë kështu! Ja si tingëllon zëri i papërpunuar i Feros [VIDEO]

Publikuar më: 13:54 03-07-2019

Vetëm këtë vit Fero ka publikuar 4 këngë të reja, më e fundit prej të cilave është “Ride or Die”, kushtuar të fejuarës Arbenita, e megjithatë kjo nuk do të thotë se reperi e ka mbyllur këtu 2019-ën.

Fero ka shpenzuar shumë kohë në studio dhe ka ende shumë këngë të papublikuara.

Një prej tyre, Fero e publikoi sot të papërfunduar, siç duket sepse ndonëse nuk e ka publikuar, e pëlqen.

Kënga me titull “Lost in Hell” (I humbur në ferr) ka një stil ndryshe nga këngët e publikuara më parë të Feros, duke anuar më tepër nga rap-i emocional.

Në videon e publikuar në Instagram, dëgjohet zëri i Feros ende i papërpunuar plotësisht, vetëm me rregullimet e para të autotune-it- programi i cili eleminon stonaturat.

Mirëpo, duke mos qenë e përfunduar, dallohen shumë qartë momentet ku ka autotune.

View this post on Instagram

Pt 2

A post shared by ALLE$ BABA (@ferofera) on

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0083229541778564
    array(1) { ["section"]=> string(94) "wow-nuk-e-kishim-degjuar-me-pare-keshtu-ja-si-tingellon-zeri-i-paperpunuar-i-feros-video-97778" }