INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Wow, një film horror shqiptar! Efekte speciale dhe historia që trondit [VIDEO]

Wow, një film horror shqiptar! Efekte speciale dhe historia që trondit [VIDEO]

Publikuar më: 10:29 18-07-2018

Për të gjithë të pasionuarit pas kinemasë dhe filmave horror tani mund të shohin të parin film shqiptar të kësaj gjinie. Jacopo Tomassini dhe Iva Çakalli, të cilët prej vitesh kanë punuar me efektet speciale, së fundmi edhe në Shqipëri, janë bërë bashkë me regjisorin e famshëm Domiziano Cristopharo për të sjell në ekranin e kinemasë 'The last day, best of me'.

29101903_166704184050632_7408269255297001003_n.jpg

jacooo.jpg

E sigurtë që nuk duhet ta humbisni, pasi metamorfoza e personazhit sjell edhe transformimet e mëdha në film. Bazuar tek historia e Ricardo Lopez, adhuruesit të Bjork, i cili tentoi të vristë këngëtaren pas një lidhje të saj dashurie. Shikoni trailerin e filmit i cili është i pari horror për tregun tonë kinematografik.

 

Article Logic
Execution time: 0.0099730491638184