INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Në mes të festës, ylli i Italisë ka diçka për t’ju thënë tifozëve SHQIPTARË!

WOW! Në mes të festës, ylli i Italisë ka diçka për t’ju thënë tifozëve SHQIPTARË!

Publikuar më: 19:36 13-07-2021

Pas triumfit të Italisë në EURO 2020, entuziazmi i lojtarëve “axurr” nuk ka fund. Gjatë ditës së djeshme lojtarët e Italisë kanë parakaluar në qytetin e Romës me një autobus të hapur ku sheshet ishin të mbushur me tifozë dhe lojtarët ishin duke festuar me trofeun në duar.
Së fundmi është sulmuesi i Juventusit dhe i kombëtares italiane ku me anë të një video-je ka përshëndetur tifozat shqiptar duke parë mbështetjen e madhe që fansat kuqezi i kanë dhënë Italisë:

“Një përshëndetje për të gjithë tifozët shqiptar, përqafime!”, tha Kieza.

 

Article Logic
Execution time: 0.0030088424682617