INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW, më bukur se kurrë! Marina Vjollca fotografohet pa mbathje në plazh? Reagon moderatorja! [FOTO]

WOW, më bukur se kurrë! Marina Vjollca fotografohet pa mbathje në plazh? Reagon moderatorja! [FOTO]

Publikuar më: 20:17 04-07-2018

Marina Vjollca dhe Geatoar Selimi janë duke shijuar disa ditë pushime në Itali dhe po t’u hedhim një sy fotove duket se po ia kalojnë më bukur se kurrë.

Bukuroshja e ekranit ka ndarë me fansat e saj në rrjetet sociale disa foto tejet provokuese nga plazhi, teksa duket se ka zbuluar “më shumë nga sa duhet”. Ajo shihet duke vënë në pah aseset e saj, ndërsa komentet për pamjen e saj kanë qenë të shumta. Për disa prej komentuesve dhe portaleve është krijuar përshtypja se Marina është shfaqur pa mbathje në këto foto, por e vërteta nuk është kështu.

collagedw.jpg

 

Mjafton të shikoni këtë foto me të cilën reagoi në instastory dhe do e kuptoni pasi janë vetë bikinit e tilla që janë të ngritura dhe fundi i shkurtër i kuq është i hapur në njërën anë.

dmagdda.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034651756286621