INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Ky mashkull VIP shqiptar sapo theu rekordin e shqiptarit më të ndjekur në Instagram!

WOW! Ky mashkull VIP shqiptar sapo theu rekordin e shqiptarit më të ndjekur në Instagram!

Publikuar më: 17:25 31-01-2019

Instagrami nuk ka dyshim që është kthyer në një platformë njohjeje dhe fame të padiskutueshme.

Shumë prej VIP-ave shqiptarë kanë arritur numra ndjekësish që mund të krahasohen dhe me artistë të huaj. 

Ndonëse nga femrat VIP shqiptare, kurorën e më shumë ndjekësve e mban këngëtarja Dua Lipa, me 25.3 milion ndjekës tashmë kemi dhe një "mbret" në fron. 

Është pikërisht një prej make up artistëve më të famshëm në botë, me origjinë shqiptare, Mario Dedivanovic. 

Së fundmi Mario ka ndarë me ndjekësit e tij, suskesin e rradhës në Instagram, që e ka vendosur atë në listë si të parin mahskull shqiptar me më shumë ndjekës në Instagram.

Mario ka shënuar 6 milion ndjekës dhe sigurisht nuk mudn të mos e ndante këtë me anë të një fotoje. 

Epo urime Mario! 

mario.jpg

Article Logic
Execution time: 0.003654956817627