INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Cili është gjarpëri? Nervozohet Loredana! Ndryshon LOOK dhe bën të njëjtin VEPRIM të papritur si MOZZIK!

WOW! Cili është gjarpëri? Nervozohet Loredana! Ndryshon LOOK dhe bën të njëjtin VEPRIM të papritur si MOZZIK!

Publikuar më: 19:27 21-09-2020

Disa ditë më parë, reperja e njohur Loredana u ‘zhduk’ nga rrjetet sociale. Ajo e mbylli “Instagram-in” për t’u rikthyer më pas, duke i fshirë të gjitha postimet. Kjo kishte një arsye të veçantë, pasi Loredana po promovon tashmë albumin e saj të ri, i cili publikohet në datë 11 Dhjetor.

"Kam dashur të them diçka por nuk më kanë lejuar të them asgjë. Kjo fjali nuk është thjesht një rresht, por përshkrimi i jetës time në 18 muajt e fundit. Dëgjoni muzikën dhe do të kuptoni historinë time”, shkruan Loredana teksa ndau një video të albumit të saj të ri të titulluar “Medusa”.

loredana1.png

Ajo çka bie në sy nga postimet e tjera të Loredanës është ndryshimi i ‘look-ut’, pasi ajo është kthyer në brune dhe ka marrë komplimente të shumta. Gjithashtu ka vepruar njëjtë si Mozzik duke ndjekur vetëm vajzën e saj, Hana-n në Instagram. 

loreda.png

 

View this post on Instagram

Heute 23:59!!!!!

A post shared by Loredana (@loredana) on

Article Logic
Execution time: 0.008242130279541