INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Wow! Burak Özçivit i bën dhuratën luksoze bashkëshortes! Ja shuma marramendëse që i kushtoi [FOTO]

Wow! Burak Özçivit i bën dhuratën luksoze bashkëshortes! Ja shuma marramendëse që i kushtoi [FOTO]

Publikuar më: 22:26 07-04-2020

Aktori Burak Ozçivit i ka bërë një dhuratë bashkëshortes së tij, Fahriye Evcen.

Kjo e fundit prej disa ditësh është mbyllur në shtëpi për shkak të pandemisë dhe po kujdeset për të voglin e tyre.

Ndërsa Burak është detyruar t’i ndërpresë xhirimet e serialit për të mos rrezikuar jetën e familjarëve dhe njerëzve të afërt.

Mediat turke raportojnë se Burak i ka blerë një orë dore me çmim marramendës Fahriyes. Sipas mediave turke kjo orë kushton 170 mijë lira.

Burak Ozçivit po i përkushtohet shumë familjes gjatë kësaj periudhe. Ai nuk po largohet nga shtëpia dhe po shijon ditët në vetëkarantinë me bashkëshorten dhe djalin.

Dy aktorët, Fahriye Evcen dhe Burak Ozzcivit u martuan në vitin 2017 me një dasmë që u komentua nga të gjithë mediat, jo vetëm turke, por edhe të huaja. Ata u bënë prindër për herë të parë vitin e kaluar. Fahriye solli në jetë një djalë të cilit çifti i vendosi emrin Karan.

hurriyet-yazari-fahriye-evcen-170-bin-liralik-saat-karanin-altini-degistirirken-takacak-herhalde-haberi-mBe2abLh.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0034480094909668