INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
WOW! Anxhelina Hadërgjonaj bën këtë ndryshim në pamje dhe Kylie Jenner do e ngatërronte me veten! Duken si dy pika uji [FOTO]

WOW! Anxhelina Hadërgjonaj bën këtë ndryshim në pamje dhe Kylie Jenner do e ngatërronte me veten! Duken si dy pika uji [FOTO]

Publikuar më: 15:34 14-04-2019

Anxhelina Hadërgjonaj është padyshim një prej vajzave më seksi dhe të komentuara të shwobizz-it shqiptar.

Edhe pse ende vazhdojmë të presim projekte muzikore prej saj, duket se Anxhelina është duke u përqëndruar tek jeta e saj në SHBA dhe shpesh ngacmon dhe provokon me postimet e saj mjaft sensuale në Instagram. 

Së fundmi anxhelina ka vendosur të bëjë një ndryshim të vogël në pamjen e saj duke i kthyer flokët e saj në bjonde.

Në fotot e postuara së fundmi në Instastories, Anxhelina duket me flokët e gjatë bjondë dhe me një shami në kokë dhe për një moment menduam se ishte Kylie Jenner. 

collageaehbsrdtbh.jpg

ewrgsrehbt.jpg

rgwserhgb.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0075969696044922
    array(1) { ["section"]=> string(127) "wow-anxhelina-hadergjonaj-ben-kete-ndryshim-ne-pamje-dhe-kylie-jenner-do-e-ngaterronte-me-veten-duken-si-dy-pika-uji-foto-91418" }