INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vrau shqiptarin në burgun grek, por ç’ndodh më pas me të burgosurin rus

Vrau shqiptarin në burgun grek, por ç’ndodh më pas me të burgosurin rus

Publikuar më: 13:19 03-05-2019

I burgosuri rus që vrau shqiptarin 29-vjeçar në burgun e Trikalas ka tentuar t’i japë fund jetës.

Sipas mediave, i burgosuri rus, tentoi të bënte vetëvrasje në qelinë e tij duke prerë venat.

Ai kishte përdorur një cope qelqi për të prerë damarët.

Por, është konstatuar në kohë dhe është transferuar mesnatën e së enjtes, në masa të rrepta sigurie me urgjencë në Spitalin e Ndihmës së parë në Trikala.

Article Logic
Execution time: 0.0035781860351562