INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vrasja në Pukë/ Zbardhen detajet e ngjarjes

Vrasja në Pukë/ Zbardhen detajet e ngjarjes

Publikuar më: 10:58 09-02-2019

Identifikohet autori i vrasjes së 30 vjeçarit Petrit Biba në Pukë. Policia e Pukuës, ka arritur të identifikojë autorin pas hetimeve të kryera në vendngjarje.

Mësohet se shtetasi Enderis Dodaj, 25 vjeç ka qëlluar, Petrit Bibajn nga pakujdesia.

Dy të rinjtë, viktima dhe autori, janë nga Mirdita dhe njëkohësisht ishin të dy pnonjnës në HEC-in e Vrrithit.

Policia vijon kërkimet për kapjen e Enderis Dodaj./intv.al

Article Logic
Execution time: 0.0025198459625244