INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vjen në jetë fëmija i katërt i Kim Kardashian, ylli i showbizit zbulon se si duket vogëlushi

Vjen në jetë fëmija i katërt i Kim Kardashian, ylli i showbizit zbulon se si duket vogëlushi

Publikuar më: 18:40 10-05-2019

Kim Kardashian dhe Kanye West u bënë prindër për herë të katërt. Lajmin e bëri publik vetë Kim në Twitter pak çaste më parë.

kim1.PNG

“U lind dhe është perfekt!” shkruan Kim. Nëse nuk e dinit, çifti ka tre fëmijë, North, Saint dhe Chicago. Djali i katërt erdhi në jetë përmes një nëne surrogate, porsi Chicago.

kim_2.PNG

Nuk dihet ende si do ta quajnë bebushin, por Kim zbuloi që i ngjan shumë motrës më të vogël. “Në fakt, është binjak me Chicago-n, por jam e sigurtë që do të ndryshojë kur të rritet. Tani për tani, ngjan fiks si ajo,” shkruan Kim.

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0032699108123779
    array(1) { ["section"]=> string(97) "vjen-ne-jete-femija-i-katert-i-kim-kardashian-ylli-i-showbizit-zbulon-se-si-duket-vogelushi-93491" }