INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
VITI X

VITI X

Publikuar më: 16:38 27-12-2015

Këtu merren në analizë ngjarjet më të mëdha e më të bujshme të një viti të caktuar, shoqëruar me muzikë të po atij viti dhe e veçanta e tij është fakti që viti zbulohet vetëm në ndërhyrjen e fundit të emisionit.

Më shumë në këtë kategori: « HOUSEOLOGY
THEN AND NOW »

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0082430839538574
    array(1) { ["section"]=> string(10) "viti-x-110" }