INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vetëm 2 vjeç, por djali i Dj Khaled mban diçka shumë të shtrejntë në dorë [FOTO]

Vetëm 2 vjeç, por djali i Dj Khaled mban diçka shumë të shtrejntë në dorë [FOTO]

Publikuar më: 13:06 06-09-2018

Dj Khaled është një ndër Dj më të komentuar të momentit në botën e showbizit botëror, jo vetëm këngët që ka realizuar, por edhe vidoklipet që ka nxjerrë në treg janë komentuar për luksin dhe paratë e shumta që harxhuar për realizimin e tyre.

Shikohet qartë që Dj Khaled është një njeri shumë i pasur gjë të cilën e ka refletuar edhe një jetën e tij private.

Së fundmi një foto mjaft intëeresante ka qarkulluar në rrjetet sociale, bëhet fjaël për djalin e Dj, Asahd Khalet 2- vjeç, i cili, i cili mban në dorë një orë Rolex 18 karatshe e cila kushton plot 35 mije dollarë.

Për më shumë shikoni foton e mëposhtme:

540ad7bb-ed0f-4caf-86db-39a1fc9718b0.jpgdj-khaled-asahd-705c6c54-844d-472d-9df0-f023e42d9e9e.jpg1523884032_2899326d92837d74cada80dc4269e656.jpgdj-khaled-father-of-asahd-1520443211.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0072600841522217
    array(1) { ["section"]=> string(83) "vetem-2-vjec-por-djali-i-dj-khaled-mban-dicka-shume-te-shtrejnte-ne-dore-foto-70639" }