INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vëmendje! Këto 3 shenja horoskopi tradhtojnë më shumë

Vëmendje! Këto 3 shenja horoskopi tradhtojnë më shumë

Publikuar më: 16:29 16-09-2020

Tradhtia ngelet një ndër problemet më të mëdha të çifteve, duke u bërë shpeshherë shkak dhe për ndarjen e çifteve!

Astrologia Meri Shehu, në një nga daljet e saj, tek tregonte për shenjat dhe marrëdhënien e tyre me tradhtinë, zbuloi 3 shenjat që renditen të parat sa i përket tendencës për të tradhtuar.

“Peshoret, në thelb kanë diplomaci, por janë pak tradhtarë. Ashtu siç janë diplomatë në dashuri, Afërdita i bën të flirtojnë. Por martesën e duan, tradhtojnë apo nuk tradhtojnë”, tha ajo.

Por, cilat janë shenjat më tradhtare të horoskopit?!


Nëse do të duhet të veçonte tre, Meri Shehu përmendi Dashin, Ujorin dhe Binjakët.

Ajo përmendi edhe Akrepin, por e përjashtoi nga treshja tradhtare, duke thënë se tradhton por “jo dhe aq”!

Article Logic
Execution time: 0.0072801113128662