INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vëmendje! 5 arsye pse duhet të ndiqni Florjan Binaj në INSTAGRAM

Vëmendje! 5 arsye pse duhet të ndiqni Florjan Binaj në INSTAGRAM

Publikuar më: 23:29 05-07-2018

Aktori komedian Florjan Binaj nuk është shumë në vëmendje të mediave si shumica e personazheve të njohur por syrit tonë nuk mundi t’i shpëtojë dot kësaj here.
Në instagramin e tij gjen një larmishmëri fotosh me motive të ndryshme dhe ne të inlife.al ju japim 5 arsye se përse ai duhet ndjekur në instagram.

-Për të marrë sa më shumë energji pozitive nga fotot ose videot e tij humoristike se nuk janë të pakta.

-Për të kuptuar se një njeri mund të ketë më shumë se një talent dhe mund ti realizojë të gjitha nëse nuk i mungon dëshira dhe vullneti. (Komedia,piktura,shkrimi I teksteve të ndryshme humoristike)

-Për të kuptuar se kolegët në ambientet e punës jo gjithmonë janë të këqinj dhe mund të krijosh një harmoni të madhe ndoshta edhe miqësi me ta.

-Për të parë se pavarsisht të gjitha angazhimeve të punës që mund të kesh,gjithmonë duhet gjetur kohë për t’u shpenzuar dhe me familjen tënde pasi kjo është më e rëndësishmja.

-Për të mësuar se një njeri që merret me humor,nuk është gjatë gjithë ditës “karagjoz” por di ta mbajë seriozitetin e tij atje ku duhet.Gjë që duhet ta dijë dhe ta vejë në praktikë çdo njeri./intv.al/

Article Logic
Execution time: 0.0070769786834717