INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS

Varfëria “pjell” tuberkulozin! Rastet në Shqipëri…[VIDEO]

Publikuar më: 14:28 18-04-2017

Tuberkulozi duket si nje sëmundje më shumë e lexuar në romanet e luftës, se sa e jetuar. Por ai është rikthyer sërish në vendin tone dhe të prekurit janë me qindra. Mjekët pohojnë se arsyet e sëmundjes lidhen me kushtet e jetesës dhe varfërinë. Po ata që janë vaksinuar a janë të mbrojtur?
Zbulojeni përmes kronikës së IN News…

Article Logic
Execution time: 0.0034370422363281