INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vajza vini re! Këto janë 5 shenjat paralajmëruese që ai nuk është gjë në shtrat

Vajza vini re! Këto janë 5 shenjat paralajmëruese që ai nuk është gjë në shtrat

Publikuar më: 12:11 02-10-2017

Kthehuni mbrapa në kohë dhe mundohuni të analizoni situatat që keni përjetuar. Me siguri do kujtoni situata që nuk ju kanë pëlqyer  edhe para aktit.

Disa gjëra janë shumë të dukshme dhe të qarta, ndonjëherë na vjen turp që t’i themi partnerit se çfarë  nuk shkon me të. Bëhuni të guximshme dhe tregojani të gjitha. Por para se të shkoni në shtrat me të dashurin ose thjesht për “aventurë” me një mashkull kini parasysh këto gjëra,  gjithmonë në sensin nëse ja vlen apo jo të shkosh në shtrat me të.

1. Flet shumë për mamanë e tij. Nëse një mashkull flet gjatë gjithë kohës për mamanë e tij dijeni se nuk do kënaqeni në shtrat me të. Do jetë një katastrofë e vërtetë. Nuk po them të mos e respektojë ose të mos e dojë mamanë, por thjesht nuk duhet të jetë djalë mami.

2. Të tregon gjithmonë të njëjtin muhabet, “Nuk masturbohem kurrë”, çfarë mund të prisni nga ai mashkull. Kjo do të thotë që ai nuk është fare i ndjeshëm , koha që do të kaloni ashk në shtrat do jetë shumë e çuditshme dhe e mërzitshme gjithashtu.

3. Nuk din të puthë dhe as të bëjë për vete. Një mashkull që nuk din të  puthe apo të të bëj për vete nuk është asgjë në shtrat. “Taksirat” duhet të merrni vetë çdo iniciativë që të argëtoheni sado pak.

4. Të merr leje vazhdimisht. Të dërgon në shpi dhe në momentin që po putheni kur ai duhet të bëjë më shumë , të merr leje ose të pyet “a do ta bëjmë”. Mos e provoni fare ikni nga shpija lëreni aty.

5. Mban erë të keqe. Nëse nuk është i pastër nuk do të thotë se domosdoshmërisht mund të mos jetë i mirë në shtrat por thjesht ideja që është i papastër dhe mban erë nuk është higjenike dhe eksituese.

Article Logic
Execution time: 0.0032930374145508