INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vajza vini re! Dëshironi ta bëni të lumtur mashkullin tuaj? Duhet t’ia thoni patjetër këto 10 fjali

Vajza vini re! Dëshironi ta bëni të lumtur mashkullin tuaj? Duhet t’ia thoni patjetër këto 10 fjali

Publikuar më: 20:08 23-03-2018

Vështirë se do arrijë t’i marrin të gjitha por të paktën ta kemi një ide të përgjithshme, që për çdo rast të nxjerrim nga xhepi kartën fituese, d.m.th. fjalinë që do ta bëjë të dorëzojë armët sakaq.

Po të shohësh listën, as kësaj here nuk bëhet fjalë për shkencë. Është vërtetimi i asaj që gratë e kanë ditur jetë e mot: burrat kënaqen me pak, transmeton tiranapost. Mjaft t’i bësh qejfin dhe do jetë përjetësisht i yti. Ose aty afër…

1) Ti më bën të lumtur

2) Jam shumë krenare për ty

3) Sa të bukur e ke prapanicën

4) vajzat në rrugë nuk t’i shqisin sytë …!

5) Ti di se si të më bësh të qesh

6) Kam shumë nevojë për ty

7) Dukesh shumë seksi me atë bluzën

8) Vishesh shumë bukur

9) Sa i fortë je

10) Je më i miri

Article Logic
Execution time: 0.0032241344451904