INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vajza! Meshkujt “vdesin” për këto fjalë, duhet t’ua thoni sa më shpesh

Vajza! Meshkujt “vdesin” për këto fjalë, duhet t’ua thoni sa më shpesh

Publikuar më: 23:35 20-04-2018

Ka ndonjë çun që mendon ndryshe?!

Femrat janë ato që kërkojnë vazhdimisht vëmendje dhe shprehen të pakënaqura kur meshkujt nuk i ledhatojnë me fjalë të ëmbla. Ndërsa nga ana tjetër mendohet se meshkujt janë më indiferent ndaj tyre, por nuk është dhe aq e vërtetë. Ka disa fjalë, apo më saktë fjali që ata duan t’i dëgjojnë nga partnerja e tyre.

Kur të lexoni këto shprehje do të kuptoni se burrat kënaqen edhe me pak, mjafton t’iu bësh qejfin dhe do të jetë përjetësisht i yti.

1)Ti më bën të lumtur

2)Jam shumë krenare për ty

3)Sa të bukur e ke prapanicën

4)Vajzat në rrugë nuk t’i shqisin sytë …!

5)Ti di se si të më bësh të qesh

6)Kam shumë nevojë për ty

7)Dukesh shumë seksi me atë bluzën

8)Vishesh shumë bukur

9)Sa i fortë je

10)Je më i miri

Article Logic
Execution time: 0.0022919178009033