INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vajza ja si ta “Tërboni” një mashkull në shtrat”...

Vajza ja si ta “Tërboni” një mashkull në shtrat”...

Publikuar më: 14:38 09-09-2017

Vajza janë disa gjëra shumë të thjeshta që të gjitha mund t’i bëni për ta çmendur të dashurin tuaj në në dhomën e gjumit.

Meshkujt janë gjëja me e thjesht kur vjen fjala për seks, prandaj lexojini mirë këto që do ju them më poshtë sepse nëse doni ta bëni diçka të tillë, pra t’i “Tërboni” duhet t’i keni parasysh mirë këto gjëra.

Bisedat e pista janë një faktorë që ndikon jashtëzakonisht shumë, meshkujt kanë zbuluar se si nuk është aspak e nevojshme të flitet shumë për çdo gjë që ndodh, mirëpo thonë se si disa fjalë të pista mund të bëjnë shumë. Gjithashtu, janë të gatshëm që të respektojnë kufijtë të cilët i përcakton partnerja e tyre. “Më fort”, “e lagur”, “kjo është shumë bukur” dhe fraza të ngjashme janë krejtësisht të nevojshme. Gjithashtu, lusin për sa më pak shprehje “klinike”.

Surprizat janë gjithmonë shumë të bukura dhe eksituese nëqoftëse bëhen në mënyrën më ë mirë. Surprizat në shtrat me veshje “hot” ose ndonjë “surprizë” që mund t’i bësh në ndonjë vend të çuditshëm.

Shikimi, meshkujt thonë haptas që janë tipa vizualë, andaj gjithsesi eksitohen kur femrat u mundësojnë pamje të mirë të aksionit në të cilin bën pjesë edhe ai aksioni solo. Aq më parë që gjatë aksionit, çdo gjë tjetër u është e ndaluar.

Article Logic
Execution time: 0.0029549598693848