INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Vajza e Eno Popit feston sot ditëlindjen e parë. Shikoni sa është rritur! [FOTO]

Vajza e Eno Popit feston sot ditëlindjen e parë. Shikoni sa është rritur! [FOTO]

Publikuar më: 11:18 23-05-2019

Si sot një vit më parë, Eno Popi dhe bashkëshortja e tij Atena u bënë prindër të vogëlushes Liv.
Moderatori i njohur Eno Popi ka postuar sot në llogarinë e tij të Instagramit një foto ku shihet së bashku me vajzën e tij, e cila është rritur tashmë, të dy të kombinuar njësoj me xhaketë xhins dhe duken shumë cool.
Ajo sot, feston ditëlindjen e saj të parë, e cila bën 1-vjeçe.
Ne i urojmë vogëlushes, të bëhet edhe 100!

 
 
 
View this post on Instagram

L1V❤️

A post shared by Eno POPI (@enopopi) on

Article Logic
Execution time: 0.0029020309448242