INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss, si do reagojë?! Roza Lati ''thumbon'' keq ENCËN në emision: Mbretëresha e Instagramit e Arabisë Saudite…[FOTO]

Upsss, si do reagojë?! Roza Lati ''thumbon'' keq ENCËN në emision: Mbretëresha e Instagramit e Arabisë Saudite…[FOTO]

Publikuar më: 18:27 20-01-2020

Me siguri të gjithë e mbani mend sherrin që u bë mes Encës dhe Roza Latit për shkak të Trejsi Sejdinit e cila ishte e ftuar në emisionin e moderatores. Vajzat replikuan në rrjetet sociale ku thumbonin dhe ofendonin njëra-tjetrën, por mesa duket Roza i ka hedhur sërish benzinë zjarrit.

Roza së fundmi ka pasur në studio Edona Gashin, përfaqësuesen e On Records dhe nga studioja ka ironizuar Encën.

“Çka ka thënë Rina për këtë mbretëreshën e Instagramit në Arabi Saudite”, duke iu referuar Encës, pasi Edona më herët e përmendi emrin e saj.

tqwhi.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0030081272125244
    array(1) { ["section"]=> string(114) "upsss-si-do-reagoje-roza-lati-thumbon-keq-encen-ne-emision-mbreteresha-e-instagramit-e-arabise-saudite-foto-103884" }