INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss! NOIZY tregohet i pamëshirshëm, tallet KEQ me reperin që dikur e shante në emision! Sot këndon në…[VIDEO]

Upsss! NOIZY tregohet i pamëshirshëm, tallet KEQ me reperin që dikur e shante në emision! Sot këndon në…[VIDEO]

Publikuar më: 12:30 13-12-2019

Pavarësisht famës që ka, Noizy nuk i kursen fare reperët që e sulmojnë dhe ua kthen me të njejtën monedhë. Kështu ka ndodhur së fundmi me një këngëtar që dikur e ka sharë Noizyn në emisionin e Arian Çanit duke thënë “f**k Noizy”, e siç duket reperi shqiptare se ka harruar këtë.

Noizy ka publikuar disa story në ‘Snap Chat’ ku tallet me Realistin i cili tashmë, nuk është më reper, por këngëtar tallavaje. Noizy në postimet e ndara bën edhe krahasimin e zhvillimit të karrierës së tyre ndër vite ku shihet se ai ka arritur të grumbullojë disa makina të markave elitare, ndërsa Realisti ka përfunduar duke kënduar tallava.

 

Article Logic
Execution time: 0.0018441677093506