INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss! Mos vallë NOIZY sapo thumboi TAYNËN me këtë veprim?! Ja ç’bëri! [FOTO]

Upsss! Mos vallë NOIZY sapo thumboi TAYNËN me këtë veprim?! Ja ç’bëri! [FOTO]

Publikuar më: 17:38 18-12-2020

Ashtu siç kishte paralajmëruar Tayna ka publikuar projektin më të ri. Kënga mban titullin “Johnny” dhe sigurisht reperja edhe këtë herë vjen më joshëse se kurrë. Pjesë e klipit është edhe futbollisti Granit Cana, në të cilin reperja shfaqet në skena mjaft të nxehta.

Kënga është pritur shumë mirë nga publiku, duke numëruar mbi 700 mijë klikime në më pak se 24 orë.

Teksti është shkruar nga vetë Tayna, ndërsa për muzikën është kujdesur Cricket. Pas publikimit, Noizy i ka habitur të gjithë me një postim që është marrë si thumb ndaj reperes.

Ai ka publikuar një pjesë nga kënga e tij "Naughty naughty", ku shprehet "She come for Johnny, She got the Johnny".

Mos vallë ishte një thumb për Taynën?

zinjo.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0032992362976074