INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss! Juli i pyet nëse kanë bërë seks së fundmi, ja 2 vajzat e Përputhen që e pranojnë TROÇ!

Upsss! Juli i pyet nëse kanë bërë seks së fundmi, ja 2 vajzat e Përputhen që e pranojnë TROÇ!

Publikuar më: 14:36 14-03-2021

Emisioni “PërPuthen” është kthyer padyshim në një sensacion, me një numër mjaft të madh ndjekësish. Historitë e debatet në studio përfshijnë edhe shikuesit, të cilët padyshim kanë zgjedhur edhe personazhet e tyre të preferuar.

Një ndër konkurrentët më interesantë është Juli, i cili e ka treguar se është shumë i drejtpërdrejtë.

Së fundmi ai ka realizuar një video në TikTok ku pyet vajzat e Përputhen nëse kanë kryer marrëdhënie seksuale 12 muajt e fundit.

Si ishin përgjigjet e konkurrenteve? Aristela i kërkon t’i bëjë “skip” pyetjes, Ledjana e anashkalon me sportivitet, ndërsa Sara dhe Jasmina pranojnë që kanë bërë seks siç mund ta shihni në videon e mëposhtme.

 

@kundravajtje

##kosovo ##tiktokkosova ##fyp ##fy ##viral ##tiktokalbania ##?? ##perputhen2020 ##perputhen ##aventuratejulit ##perputhen_tch ##perputhen2021

♬ original sound - ?KUNDRAVAJTJE?
Article Logic
Execution time: 0.0032191276550293