INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upsss! Ilda Bejleri ''i zuri'' vendin, flet për herë të parë Nevina Shtylla: Do doja t’i thyeja…[FOTO]

Upsss! Ilda Bejleri ''i zuri'' vendin, flet për herë të parë Nevina Shtylla: Do doja t’i thyeja…[FOTO]

Publikuar më: 09:57 10-09-2019

Nevina Shtylla s’do të jetë më prezantuese në emision “Procesi Sportiv” pasi në krah të Manushit do të jetë Ilda Bejleri. Por ç’mendim ka Nevina? Me shaka, moderatorja bukuroshe u shpreh se duke parë studion e re do donte t’i thyente takat Ildës që të ishte në skenë, ndërsa tregoi edhe një dhuratë nga tifozët e Tiranës.

“Këtë studio të re e pashë me shumë zili, dhe mendova një herë të thyej takat e Ildës e të futem vetë aty(qesh). Për largimin tim, tifozët e Tiranës më kanë përgatitur një dhuratë këtë bluze, dhe i uroj fat për sezonin e ri” – deklaroi Nevina Shtylla.

shtylla.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0037028789520264