INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upss! Për pak i dalin të gjitha në shesh! Oriola Marashi ‘çmend’ rrjetin me foton nga Barcelona krah këtij mashkulli [FOTO]

Upss! Për pak i dalin të gjitha në shesh! Oriola Marashi ‘çmend’ rrjetin me foton nga Barcelona krah këtij mashkulli [FOTO]

Publikuar më: 23:09 21-04-2018

Deri më tani Oriola Marashi ka treguar se di të rrëmbej vëmendjen e mediave mjaft mirë. Çdo paraqitje e saj në rrjete sociale shndrrohet në lajm dhe ajo e di më së miri se si të provokojë. 

Së fundmi ajo është ‘arratisur’ për në Barcelonë ku shihet se po bën punën e saj si modele dhe nuk është vetëm. Oriola është e shoqëruar nga miku i saj i ngushtë, fotografi Endrit Mërtiri.

“Shala ime më e gjatë se karriera jote!”, mbishkruan Marashi në foton e postuar ku shihet të jetë kujdesur të jetë sa më provokuese dhe të mos i dalë gjë sheshit./intv.al/

ooo.png

Upss! Për pak sa nuk i dalin të gjitha në shesh! Oriola Marashi ‘çmend’ rrjetin me foton nga Barcelona krah këtij mashkulli [FOTO]

Deri më tani Oriola Marashi ka treguar se di të rrëmbej vëmendjen e mediave mjaft mirë. Çdo paraqitje e saj në rrjete sociale shndrrohet në lajm dhe ajo e di më së miri se si të provokojë.

Së fundmi ajo është ‘arratisur’ për në Barcelonë ku shihet se po bën punën e saj si modele dhe nuk është vetëm. Oriola është e shoqëruar nga miku i saj i ngushtë, fotografi Endrit Mërtiri.

“Shala ime më e gjatë se karriera jote!”, mbishkruan Marashi në foton e postuar ku shihet të jetë kujdesur të jetë sa më provokuese dhe të mos i dalë gjë sheshit./intv.al/

Article Logic
Execution time: 0.0035319328308105