INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Upss! Bes Kallaku i bën të papriturën asaj dhe Vera Grabockës, reagon Alketa Vejsiu: Kjo më...[FOTO]

Upss! Bes Kallaku i bën të papriturën asaj dhe Vera Grabockës, reagon Alketa Vejsiu: Kjo më...[FOTO]

Publikuar më: 16:44 23-01-2019

Prej ditësh tashmë sfida e postimit të fotove të 10 viteve më parë ka pushtuar rrjetin, por më aktivi ka qenë pikërisht Bes Kallaku. Aktori i ka krahasuar shumicën e VIP-ave me personazhe të tjerë, duke shkaktuar të qeshura pa fund te fansat. Së fundmi, Besi postoi një foto të Alketa Vejsiut dhe Vera Grabockës të cilave u ka ndërruar fytyrën.

Si ka reaguar Alketa? Ashtu si ne edhe moderatorja e njohur ka qeshur dhe ka komentuar se kjo është foto më e bukur.

arti.png

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.010215997695923
    array(1) { ["section"]=> string(99) "upss-bes-kallaku-i-ben-te-paprituren-asaj-dhe-vera-grabockes-reagon-alketa-vejsiu-kjo-me-foto-85204" }