INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
UPS, çfarë ndodhi?! FERO ofendon KEQ Unikkatilin, Mozzik dhe Getinjon

UPS, çfarë ndodhi?! FERO ofendon KEQ Unikkatilin, Mozzik dhe Getinjon

Publikuar më: 16:32 08-05-2022

Reperi 25 vjeçar, Fero, ka punuar këngën e tij të re e cila duket si një diss i hapur për disa nga çunat e showbiz-iz. Ai vetë s’ka lënë askënd të aludojë, duke përmendur madje emrat e personave me të cilët ka diss, në postimin e tij në Instagram.

Fero ka bërë tag reperin Unikkatil, Mozzikun dhe Getinjon, duke i ofenduar rëndë në postimin e tij. Mes fjalëve të tij, reperi i ri kërkon t’i tregojë tre djemve si bëhet rep i mirë dhe i shpejtë, pa pasur nevojë të presë me vite.

@unikkatilofficial kuqko qeshtu repovatet sum vyn mu 2vjet 3vjet , mu mvyn veq 10 minuta studio me ta gerdit ? @mozzik kshyre qysh ta perdhunoj idollin fans i k*rit , edhe ke pshtu hatri shoqnis po bone share edhe ni her naj diss per mu tkallxoj ? @getinjo edhe per ty vlen .- ka shkruar Fero në postimin e tij që ka ngjallur aludime të shumta.

Si do të reagojnë tre djemtë? Asnjëri prej tyre nuk ka reaguar, ndërsa të shumtë janë ata që këshillojnë Feron ta fshijë atë që ka shkruar.

Megjithatë, duket se Fero s’ka ndërmend ta bëjë diçka të tillë.

 

Article Logic
Execution time: 0.0036830902099609