INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
''Unë ta thyej zemrën aq sa ti…''! Pa prisni pak, Loredana sapo na tregoi që MOZZIK është një ''ish'' për të?! [FOTO]

''Unë ta thyej zemrën aq sa ti…''! Pa prisni pak, Loredana sapo na tregoi që MOZZIK është një ''ish'' për të?! [FOTO]

Publikuar më: 20:36 07-10-2019

Prej javësh Mozzik dhe Loredana janë vënë në qendër të vëmendjes për shkak të thashethemeve për ndarje. Ata të dy nuk ndiqen më në rrjetet sociale ndërsa i kanë fshirë të gjitha fotot së bashku. Edhe pse asnjë prej tyre nuk ka reaguar konkretisht, ata na kanë befasuar me postimet në rrjetet sociale ku në disa prej tyre Mozzik fliste për tradhtinë dhe këto të fundit të Loredanës janë me të vërtetë dyshuese.

"Nëse nuk je e lumtur me jetën tënde, thjesht mendo që dikush po takohet me ish-in tënd dhe mendon se ai është special", shkruan reperja në një foto të postuar në instastory.

fallc.jpg

 

Në një foto tjetër ajo shkruan: "Unë ta thyej zemrën aq sa ti të mos e ndjesh më".

besni.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0027790069580078