INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Ulje çmimesh për festa nga Apple Watch. Zbritje për Serinë 3 dhe 4 deri ne 50$

Ulje çmimesh për festa nga Apple Watch. Zbritje për Serinë 3 dhe 4 deri ne 50$

Publikuar më: 16:13 25-12-2018
Amazon na habiti gjatë gjithë fundjavës dhe uli çmimet në disa modele të ndryshme të Apple Watch vetëm për disa orë para Krishtlindjeve . Surpriza më e madhe ishte një zbritje e rrallë në serinë e Apple Watch 4.
Instagram Banner
Kjo nuk ishte një zbritje e madhe, por është më pak se çmimi i shitjes me pakicë i $ 429 i Apple dhe seritë e reja të Apple 4, pothuajse asnjëherë nuk shohin shkurtime çmimesh. Pastaj në krye të kësaj, Apple Watch Series 3 mori një çmim të madh $ 50 zbritje për festat e fundvitit. Të dy marrëveshjet janë ende në dispozicion tani! ©️insmart.al

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0068960189819336
    array(1) { ["section"]=> string(82) "ulje-cmimesh-per-festa-nga-apple-watch-zbritje-per-serine-3-dhe-4-deri-ne-50-82608" }