INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U2 @Romë

U2 @Romë

Publikuar më: 13:42 20-06-2017

Korriku thuajse erdhi, dhe bashkë me të erdhi dhe koha për të ndjekur live një nga grupet më legjendar të muzikës, britanikët U2. Si për të festuar 30-vjetorin e albumit të tyre "The Joshua Tree", banda do të mbajnë më 15 korrik koncertin e tyre në Romë. Jeni me fat pasi ende mund të gjeni bileta online. Megjithatë nxitoni nëse doni të bëni realitet ëndrrën tuaj për të shijuar U2 live!

Ora: 19:00 

Data: 15 Korrik 

Vendodhja: Stadiumi Olimpik, Romë 

http://www.viagogo.co.uk/Concert-Tickets/Rock-and-Pop/U2-Tickets/E-2020102

Article Logic
Execution time: 0.0024690628051758