INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U tha se janë në një lidhje, zbulohet e vërteta për Melinda Ademin dhe FINEM

U tha se janë në një lidhje, zbulohet e vërteta për Melinda Ademin dhe FINEM

Publikuar më: 12:37 21-09-2022

Melinda Ademi ka publikuar në Instagram disa foto ku si gjithmonë shfaqet në super formë. Ajo ka marrë komente të shumta, por një prej tyre ka tërhequr vëmendjen në veçanti. Finem i ka komentuar “Coco chaneli”, ndërsa Melinda ia ka kthyer: se ta bëj jetën pikante! Kaq ka mjaftuar që dyshja të bëjnë xhiron e rrjetit dhe fansat janë ndarë në dy grupe.

12-4-1.jpg

22-6-1.jpg

 

 

Disa mendojnë se Melinda dhe Finemi mund të kenë nisur një romancë, ndërsa disa të tjerë mendojnë se dyshja janë bërë bashkë për një bashkëpunim. Por të drejtë ka grupi i fundit, pasi vetë artistët kanë njoftuar për bashkëpunimin e tyre më të ri.

Ata nuk e kanë zbuluar titullin e as datën por një gjë është e sigurt! Do jetë hit i padiskutueshëm.

 

Article Logic
Execution time: 0.003389835357666