INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U tha se janë ndarë, por Jonida Maliqi kapet MAT me Romeo Veshajn dhe provën e keni këtu! [FOTO]

U tha se janë ndarë, por Jonida Maliqi kapet MAT me Romeo Veshajn dhe provën e keni këtu! [FOTO]

Publikuar më: 11:36 14-04-2020

Romeo Veshaj dhe Jonida Maliqi janë rikthyer sërish bashkë disa muaj pasi bënë të ditur se ishin ndarë. Dyshja janë duke e kaluar së bashku këto ditë në izolim. Përmes postimeve të ndryshme në rrjetet sociale, ata kanë treguar se ndodhen në jug të vendit, ku edhe kanë shijuar ditët me diell për të bërë plazh. (Lexo këtu).

Së fundmi, Jonida ka publikuar një foto nga makina, ku shihet pa grim në fytyrë. “I raftë pika atij që të ka gërvisht te krahu ashtu”, i ka komentuar një fanse kur ka vënë re krahun e Jonidës, por këngëtarja ka treguar se është tatuazhi i saj. Ndërkaq, në sy të fansave ka spikatur komenti i Visjan Ukcenajt, i cili ka shkruar: “E njoh këtë makinën, ju përqafoj”, duke lënë të aludohet se Jonida ndodhet në makinën e Romeos, pasi shpesh herë pa publikuar foto me makinën e tij të tipit Porsche, sicc shihet në foton e Jonidës.

fa.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0022468566894531