INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U tha se ishte Rita Ora, ajo që u fut në mes Jay Z dhe Beyonce, por JO! Producenti e tradhtoi me RiRi-n [FOTO]

U tha se ishte Rita Ora, ajo që u fut në mes Jay Z dhe Beyonce, por JO! Producenti e tradhtoi me RiRi-n [FOTO]

Publikuar më: 16:41 11-10-2018

Para disa kohësh në media qarkulloi një lajm ku shkruhej se Jay Z kishte tradhtuar bashkëshorten tij, Beyonce.

Thuhej se vajza me të cilën e tradhtoi ishte Rita Ora, megjithatë kjo e fundit e ka mohuar disa herë këtë lajm.Një kushëri i afërt i Beyonce ka bërë një postim në ‘Twitter’ ku tregon hapur se Jay Z e ka tradhtuar bashkëshorten me Rihanna-n. Në atë periudhë çifti kaloi një krizë të madhe, megjithatë ja kanë dalë të jenë sërish të lumtur.Para disa kohësh në media qarkulloi një lajm ku shkruhej se Jay Z kishte tradhtuar bashkëshorten tij, Beyonce.

rihanna-jay-z.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0078530311584473