INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U tha që mbeti pa emision prej Getoarit, Marina tregon se kur do t’i kthehet ekranit, por Luana ka diçka për t’i thënë: Më ke...[FOTO]

U tha që mbeti pa emision prej Getoarit, Marina tregon se kur do t’i kthehet ekranit, por Luana ka diçka për t’i thënë: Më ke...[FOTO]

Publikuar më: 18:21 13-12-2018

Marina Vjollca është një ndër moderatoret më të njohura shqiptare dhe shumë e dashur për publikun. Mirëpo prej muajsh të tërë ajo nuk është shfaqur në televizion duke drejtuar ndonjë emision.

E ndërkohë që të gjithë fansat e saj po prisnin rikthimin e Marinës në shkurt të 2019-ës në një projekt të ri me talente të fushave të ndryshme ku pjesë e jurisë do të ishte Getoari. Mirëpo në media online u tha që ata nuk kanë rënë dakord me drejtuesit e spektaklit për kushtet e vendosura.

Mirëpo, në një prononcim për gazetarin Eraldo Rexho ditën e sotme, Marina Vjollca konfirmoi se do të rikthehet së shpejti në ekran, pa dhënë shumë detaje. Në foton e publikuar në profilin e gazetarit në “Instagram”, nuk ka qëndruar e heshtur Luana Vjollca, e cilë tërheq gjithë vëmendjen tek vetja.

“E mira më e madhe që ka: Më ka motër mua” – shkruan plot humor moderatorja Luana Vjollca.

etg.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.018105030059814
    array(1) { ["section"]=> string(128) "u-tha-qe-mbeti-pa-emision-prej-getoarit-marina-tregon-se-kur-do-t-i-kthehet-ekranint-por-luana-ka-dicka-per-t-i-thene-me-k-81517" }