INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U shfaqën ‘lakuriq’ në sfilatën e Victoria Secret, por nuk do ta mendonim që do të dilnin kështu edhe në ‘after party’ [FOTO]

U shfaqën ‘lakuriq’ në sfilatën e Victoria Secret, por nuk do ta mendonim që do të dilnin kështu edhe në ‘after party’ [FOTO]

Publikuar më: 19:02 09-11-2018

Pasi na mahnitën njëra pas tjetrës me të brendshmet super të bukura ato u paraqitën dhe në festën pas shfaqjes po kaq të bukura dhe u bashkuan me personazhet e tjerë të famshëm që morën pjesë në spektakël.

Fustane elegante, veshje të ngushta, por edhe shumë të ekspozuara nga Bella Hadid tek Gigi Hadid kështu u veshën të famshmet në after party të Victoria’s Secret:

1541739942257_GettyImages-1059435182.jpg

1541739206467_afterpartyelsahosk.jpg

1541740198031_GettyImages-1059442354.jpg

1541738699455_afterpartywinnieharlow.jpg

1541741688386_GettyImages-1059451742.jpg

1541736955226_GettyImages-1059414298.jpg

1541738700989_afterpartybarbarapalvin.jpg

1541738699452_afterpartybellahadid.jpg

1541738699432_afterpartygigihadid.jpg

 

 

 

Article Logic
Execution time: 0.0072932243347168