INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U përgjigjet pyetjeve +18! E pyesin “sa e ke natën”, ENCA e thotë TROÇ shifrën marramendëse! [FOTO]

U përgjigjet pyetjeve +18! E pyesin “sa e ke natën”, ENCA e thotë TROÇ shifrën marramendëse! [FOTO]

Publikuar më: 17:05 15-03-2020

Këngëtarja e njohur shqiptare Enca Haxhia, njihet për këngët e shumta që ka sjellë për publikun.

Ajo gjithashtu është një nga këngëtaret më të përfolura në skenën muzikore, sa i përket paraqitjeve të saj publike. Gjithnjë e ‘zjarrtë’ e duke i ekspozuar linjat e saj trupore, ajo vazhdimisht merr gjithë vëmendjen e fansave dhe të mediave rozë.

Së fundmi ajo u ka dhënë mundësinë fansave të saj të shumtë ta pyesin atë në Instagram për ato që ju interesojnë rreth saj dhe ajo është përgjigjur.

Një pyetje e bërë nga fansat, ju dedikua statusit të saj se a është në lidhje apo jo.

Ajo menjëherë e sqaroi se ajo është ‘single’ pra nuk është në ndonjë lidhje.

sinlge.jpg

 

Njëra nga pyetjet më të çuditshme që këngëtarja kishte pranuar ishte kjo “Cili nga “Cili nga të dashurit kishte organin më të vogël”. Enca u bë modeste kësaj radhe dhe nuk dha ndonjë emër, kështu u përgjigj ajo “Këtu dallon njeriu i mirë dhe njeriu i keq, jam njeri i mirë dhe nuk do u a them (sonte).

 

mire.png

Një pyetje tjetër së cilës Enca i dha përgjigje është pikërisht “sa e ke natën”.

“100 miliard Euro” u përgjigj këngëtarja simpatike.

sosja.png

Article Logic
Execution time: 0.0025370121002197