INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U përfol se është zënë me Noizyn, reagon për herë të parë S4MM dhe na habiti me veprimin e tij [FOTO]

U përfol se është zënë me Noizyn, reagon për herë të parë S4MM dhe na habiti me veprimin e tij [FOTO]

Publikuar më: 09:43 26-08-2019

Ata janë dy reperat më të preferuar dhe suksesshëm në Shqipëri dhe jashtë saj, ku këngët e tyre kthehen menjëherë në HITE dhe e kemi fjalën për Noizy dhe S4MM.

noizyvarrosi-e1539368609899-780x439.jpg

Në media është folur për prishjen e marrëdhënieve mes S4MM dhe Noizyt. Shkas për këtë u bë deklarata që bëri S4MM pas publikimit të albumit të fundit. Ai u shpreh se nuk kishte marrë përkrahje nga kolegët e tij ashtu siç kishte pritur.

Së fundmi, S4MM iu ka dhënë fund zërave për prishjen e marrëdhënies së tij me Noizyn, ku ditën e sotme ka publikuar një foto në llogarinë e tij të Instagramit, Instastory së bashku me Noizyn.

Siç mund ta shikoni dhe në foto, asgjë nuk ka ndryshuar mes tyre dhe vazhdojnë të jenë miq.

-640-0-5d6182ab66f0a.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0037209987640381