INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U pendua pastaj! NOIZY ''i përvishet'' keq Ardit Gjebreas dhe mbështet FIFIN: Sapo i vrave zemrën një artisti…[FOTO]

U pendua pastaj! NOIZY ''i përvishet'' keq Ardit Gjebreas dhe mbështet FIFIN: Sapo i vrave zemrën një artisti…[FOTO]

Publikuar më: 14:29 10-12-2019

Pas çdo kompeticioni, sigurisht ka dilema se kush duhet të ishte fituesi, ose jo, mirëpo nuk kthehet gjë pas.

Noizy ka reaguar ashpër ndaj Ardit Gjebreas për “Këngën Magjike”, pasi ai e ka quajtur këtë të fundit artist të vogël. Ai shprehet se është vrarë zemra e një artisti të vërtetë, që u borhorit nga salla, pasi Ardit Gjebrea pa intersat para drejtësisë. Mesa duket Noizy e ka fjalën për Fifin, pasi kjo e fundit fitoi zemrat e publikut.

Reagimi i Noizyt që u fshi më pas:

Besoj e degjuat rreagimin e salles kush e fitoj, po Ashtu si salla mendon dhe shumica e njerzve qe ju ndjekin Pas ekranit, të them të drejten nuk kam degjuar asnje kenge nga ky emision, Por gjithsesi jam une serisht ai qe ska frike të flas mbi pa drejtesite, ky nuk eshte thjesht biznes Por lendon zemren e nje artisti të vertet. Po me ty e kam drejtues i emisionit, duket qe je artist i vogel. Sepse duhet ta kuptosh qe Sapo i vrave zemren nje artisti duke ber me hile & duke pare intereset para drejtesise.

 kgng.png

Article Logic
Execution time: 0.010097980499268