INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
U nda nga jeta pak muaj më parë, zbulohet çfarë i ndodhi motrës së anëtarit të One Direction

U nda nga jeta pak muaj më parë, zbulohet çfarë i ndodhi motrës së anëtarit të One Direction

Publikuar më: 18:14 11-09-2019

Motra e ish-anëtarit të grupit “One direction”, Louis Tomlison, u nda nga jeta pak muaj më parë. Ajo u gjet pa shenja jete në shtëpinë e saj në Londër. Ditën esotme është bërë publike autopsia e Felicite. Ajo ishte përdoruese e substancave të ndaluara dhe për shkak të një përzierje të tyre, ajo kaloi në mbidozë.

“Ishte stuhia perfekte, oxycodone, xanax dhe kokainë”, thotë Dr. Shirley Radcliffe pas një vlerësimi më të hollësishëm rreth shkakut. Felicite ra në varësi pas ndarjes nga jeta të së ëmës në vitin 2016, nga sëmundja e leucemisë.

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0080430507659912
    array(1) { ["section"]=> string(98) "u-nda-nga-jeta-pak-muaj-me-pare-zbulohet-cfare-i-ndodhi-motres-se-anetarit-te-one-direction-102047" }