INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
'U bekuam me ardhjen tënde ...' Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të dytë! [FOTO]

'U bekuam me ardhjen tënde ...' Këngëtarja shqiptare bëhet nënë për herë të dytë! [FOTO]

Publikuar më: 22:32 02-06-2020

Këngëtarja e njohur, Ryva Kajtazi është bërë nënë për herë të dytë.

Lajmin e ka dhënë vetë ajo, përmes me një foto të postuar në Instagram ku shfaqet dora e vogëlushit.

"Më datë 01.06.20, ne u bekuam me ardhjen tënde”, shkruan Ryva.

Kujtojmë që këngëtarja dhe bashkëshorti i saj janë gjithashtu prindër të një vajze, e cila erdhi në jetë në prill të vitit 2017.

Screenshot_5_copy.pngScreenshot_2.png

Article Logic
Execution time: 0.0031931400299072