INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
‘Turp’, media e njohur zvicerane shpërndanë foton e Einxhel dhe Dagz, ja për çka bëhet fjalë!

‘Turp’, media e njohur zvicerane shpërndanë foton e Einxhel dhe Dagz, ja për çka bëhet fjalë!

Publikuar më: 18:31 16-01-2022

Einxhel Shkira dhe Dj Dagz janë çifti më i ri brenda shtëpisë së Big Brother Albania.

Dyshja simpatike po pëlqehen mjaft shumë nga publiku ndërsa nuk kursejnë edhe momentet intime pranë njëri-tjetrit.

Një pamje e tillë është shpërndarë nga media shumë e njohur zvicerane “20 minuten”.

Në faqen e tyre zyrtare ata kanë pyetur ndjekësit se çfarë ata konsiderojnë “turp” por që vazhdojnë ta shijojnë atë (p.sh. një këngë apo emision që ju e shikoni por do të ndiheshit të turpëruar nëse dikush tjetër e kupton se ju po dëgjoni/shikoni atë këngë apo emision).

Ndërkohë, një ndjekës ka përmendur çiftin Einxhel dhe Dagz dhe kështu faqja e ka ndarë foton e çiftit në faqen e tyre zyrtare në “Instagram” në mesin e disa filmave dhe ngjarjeve si “Guilty Pleasure” që ka të bëjë me veprimet e njerëzve që janë të turpshme, por megjithatë vazhdojnë t’i shijojnë.

 

Article Logic
Execution time: 0.0027971267700195