INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS

Tualet inteligjent: Vetë-pastrimi një herë në vit

Publikuar më: 10:41 12-01-2016

Prodhuesi japonez të tualeteve kanë krijuar një vetë-pastrimi WC të teknologjisë së lartë 'inteligjente', ajo hapet edhe mbyll kapakun e saj automatikisht. Prodhuesi thanë se është duke punuar në modelin më të reja të Neorest me funksione më të përshtatshëm dhe kjo do të mund të dalë më vonë këtë vit.

Article Logic
Execution time: 0.0031588077545166