INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Trupëroja i Elvanës në kërkim! Familjarët thyejnë heshtjen: “Nuk arrijmë ta besojmë” [FOTO]

Trupëroja i Elvanës në kërkim! Familjarët thyejnë heshtjen: “Nuk arrijmë ta besojmë” [FOTO]

Publikuar më: 11:57 14-10-2018

Detaje të reja zbulohen ende nga ngjarja e rëndë e ndodhur në bllok disa ditë më parë ku e përfshirë ishte këngëtarja Elvana Gjata. 

Në emisionin “Fol me psikologen” vrasja në bllok është trajtuar nga një tjetër këndvështrim nga psikologia Ervisa Lula dhe i ftuari sociologu i njohur Ergys Mërtiri.

Për herë të parë është sjellë një dëshmi mbi gjendjen e familjarëve të komandos.

Psikologia Lula pas bisedave të bëra me familjarë të tij thotë se bashkëshortja dhe dy fëmijët janë në gjendje shoku, ndërkohë që nuk arrijnë të besojnë atë që ka ndodhur.

Sipas familjes, Bilo ka qenë përherë një baba dhe një njeri i dashur dhe profili i vrasësit i dhënë në media për ta është i pabesueshëm.

mevjol_bilo.jpg

 

 

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0051589012145996
    array(1) { ["section"]=> string(91) "truperoja-i-elvanes-ne-kerkim-familjaret-thyejne-heshtjen-nuk-arrijme-ta-besojme-foto-75184" }