INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Trokit/ Martohet këngëtari i njohur, nuk do ta besoni kush e telefonoi pas dasmës [VIDEO]

Trokit/ Martohet këngëtari i njohur, nuk do ta besoni kush e telefonoi pas dasmës [VIDEO]

Publikuar më: 14:29 11-10-2018

Në programin e drejtpërdrejtë ‘Trokit’ në IN Tv moderatori Ermal Peçi priti këngëtarin e njohur Kristi Karkanaqe i cili po shijon statusin e tij të ri, si i sapomartuar si dhe po jetëson eksperiencën e re si prezantues në programin për fëmijë ‘Pipi pip’. Që në nisje të bisedës Ermali e uroi Kristin për martesën teksa ai theksoi se donte shumë që dasma të mbetej private, pa shumë zhurmë mediatike. Kristi tregoi së gjithçka shkoi sipas planeve të tyre dhe morrën një dasmë siç e kishin dëshiruar.

vlcsnap-2018-10-11-14h06m02s230.jpg

Kristi tregoi së gjithçka shkoi sipas planeve të tyre dhe morrën një dasmë siç e kishin dëshiruar. Po si është të zgjohesh me një status të ri? Çfarë ndodhi të nesërmen? Me shumë të qeshura, Kristi nuk mendohet dy herë dhe jep përgjigjen që të gjithë e kemi dëgjuar. Aq më shumë të sapo martuarit! Banka, kredi?? Për ketë, ndodhitë e dasmës dhe surprizat e programit të tij ndiqni videon e mëposhtme.

vlcsnap-2018-10-11-14h09m08s27.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0090830326080322