INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
TROKIT

TROKIT

Publikuar më: 15:46 22-10-2018

Një program i drejtpërdrejtë në IN Tv që ka gjithçka ju dëshironi nga paraditet televizive.

Ermal Peçi, Sara Gjordeni dhe shef Brenton Spahiu vijnë nga e hëna në të premtë, nga ora 11:00- 13:30 në programin mbushur me rubrika IN; kuzhinë; të ftuar; lojra telefonike; këshilla të përditshme për një jetesë të shëndetshme dhe shumë dinamikë.

Kaloni ditët tuaja në programin që ju informon, argëton dhe i jep paraditeve tuaja, energjinë e duhur, IN!

Më shumë në këtë kategori: « IN AXHENDA
»

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0059690475463867
    array(1) { ["section"]=> string(12) "trokit-76188" }