INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Trikot që nuk duhet t’i mungojnë garderopës tuaj këtë vjeshtë [FOTO]

Trikot që nuk duhet t’i mungojnë garderopës tuaj këtë vjeshtë [FOTO]

Publikuar më: 11:38 12-10-2018

Ulja e temperaturave na bën që ta presim me padurim momentin e blerjes së një pulovre apo trikoje që do të na mbajë ngrohtë këtë sezon.

Por përpos pjesës fuksionale të mbajtjes ngrohtë, është edhe arsyeja estetike që ndikon në zgjedhjen e trikove të caktuara që janë në modë këtë vjeshtë.

Ne po ju sjellim trikot më “In” të vjeshtës dhe ato që po veshin fashionistat e njohura të Instagramit.

triko.jpg

triko1.jpg

triko2.jpg

triko3.jpg

triko4.jpg

triko5.jpg

triko6.jpg

radio TV

 

Të fundit

Kryesore

    LIKE Shqip Top 10

    poll
    Article Logic
    Execution time: 0.0078120231628418
    array(1) { ["section"]=> string(72) "trikot-qe-nuk-duhet-t-i-mungojne-garderopes-tuaj-kete-vjeshte-foto-74999" }