INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Trejsi Sejdini nis pushimet luksoze në IBIZA, por ''çmend'' rrjetin me tanga dhe pa reçipeta! [FOTO]

Trejsi Sejdini nis pushimet luksoze në IBIZA, por ''çmend'' rrjetin me tanga dhe pa reçipeta! [FOTO]

Publikuar më: 17:23 20-08-2019

Modelja Trejsi Sejdini është një nga personazhet më të përfolura të showbizit shqiptar. Ajo u bë e njohur fillimisht në rrjetet sociale dhe më vonë u shpall fituese e një ndër kompeticioneve më të mëdha në Shqipëri atë të Miss Universe Albania 2018 dhe na përfaqësoi në “Miss Universe” në Tajlandë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku publikon shpesh foto e video nga më të ndryshme për ndjekësit e saj. Nuk mungojnë as fotosesionet provokuese, por edhe ekspozimi i jetës luksoze që bën. Pas pushimeve në jug të vendit, Trejsi Sejdini së fundmi është nisur në Spanjë dhe po i kalon pushimet në Ibiza, një vend ky shumë i frekuentuar nga VIP-at shqiptarë.

Nga Ibiza, Trejsi i ka lënë të gjithë gojëhapur me një foto ku shfaqet në jaht pa reçipeta teksa mbulohet me duar. Modelja ka marrë komplimenta të shumta jo vetëm nga ndjekësit, por edhe nga personazhe të famshëm.

sekd.jpg

 

Article Logic
Execution time: 0.0037519931793213