INTV NEWS SHOWBIZ MAGAZINA MUSIC MOVIES FASHION MED+ SPORTS VIDEOS
Tre aktorët e famshëm TURQ me origjinë SHQIPTARE pjesë e listës së 100 meshkujve më të bukur, ja kush e zuri vendin e parë!

Tre aktorët e famshëm TURQ me origjinë SHQIPTARE pjesë e listës së 100 meshkujve më të bukur, ja kush e zuri vendin e parë!

Publikuar më: 12:39 23-12-2020

Faqja “Top Beauty World”, që bazohet në SHBA, ka publikuar listën e 100 meshkuve më të pashëm në botë për vitin 2020 dhe në mes të shumë emrave të njohur, bien në sy tre aktorët e njohur turkë. Bëhet fjalë për Kivanç Tatlitug (vendi 33), Baris Arduç (vendi 68) dhe Can Yaman (vendi 89). Ndërkohë, vendin e dytë në listë e ka zënë këngëtari Korean Kim Taehyung. Ndërsa vendin e parë e ka zënë aktori kinez Xiao Zhan. Vendi i tretë shkoi për indianin Shahrukh Khan. Pjesë e listës janë edhe Chris Hemsworth, Johnny Depp, Leonardo Dicaprio, Tom Cruise dhe Harry Styles. 

640-0-5fe1d5b53975f.jpg

Article Logic
Execution time: 0.0029528141021729